Rozvrh hodin kolektivní výuky ve školním roce 2019/2020 | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

Rozvrh hodin kolektivní výuky ve školním roce 2019/2020

 

ROZVRH HODIN KOLEKTIVNÍ VÝUKY VE ŠKOLNÍM ROCE 

2019/2020 

 

Předměty: PPS – Skřivánci, PHV, Nauka o hudbě, Nauka o hudbě pro II. stupeň

 

Ročník

Den 

Čas 

Učitel 

Učebna 

 

PSS - Skřivánci

Úterý

13.00 – 14.35

Eva Polášková

 

ZŠ Matiční 5

 

Středa

16.50 – 17.58  1,5 hod.

MŠ Gen. Janka

 

Úterý *

15.45 – 16.30

Aneta Šoborová

MŠ Na Jízdárně

 

Středa *

16.00 – 16.45

Kateřina Majerská

MC Chaloupka

 

Středa *

14.15 – 15.00

Kateřina Majerská

MŠ Michálkovice

 

PHV

Úterý

16.00 – 16.45

Zuzana Hodurová

Hudební, č. 18

 

PHV Zelená

Pondělí

13.40 – 14.25

Helena Šmídová

ZŠ Zelená

 

PHV Porg 

Čtvrtek

14.20 – 15.05

Kateřina Havránková

ZŠ PORG

 

PHV Muglinov

Pátek

15.10 – 15.55

Helena Šmídová

Muglinov

 

1. ročník

1.A Pondělí  

16.00 – 16.45

Eva Polášková

Hudební, č. 18

 

1.B Úterý

15.10 – 15.55

Zuzana Hodurová

 Hudební, č. 18

 

1.C Pondělí

13.40 – 14.25

Helena Šmídová

ZŠ Zelená

 

1.D Čtvrtek

14.20 – 15.05

Kateřina Havránková

ZŠ PORG

 

1.E Pátek

15.10 – 15.55

Helena Šmídová

Muglinov

 

2. ročník

2.A Pondělí

14.20 – 15.05

Eva Polášková

Hudební, č. 18

 

2.B Čtvrtek

15.10 – 15.55

Eva Polášková

Hudební, č. 18

 

2.C Pondělí

13.40 – 14.25

Helena Šmídová

ZŠ Zelená

 

2.D Středa

14.20 – 15.05

Kateřina Havránková

ZŠ PORG

 

2.E Pátek

15.10 – 15.55

Helena Šmídová

Muglinov

 

3. ročník

3.A Pondělí

15.10 – 15.55

Eva Polášková

Hudební, č. 18

 

3.B Čtvrtek

14.20 – 15.05

Eva Polášková

Hudební, č. 18

 

3.C Pondělí

14.35 – 15.20

Helena Šmídová

ZŠ Zelená

 

3.D Středa

14.20 – 15.05

Kateřina Havránková

ZŠ PORG

 

3.E Pátek

16.00 – 16.45

Helena Šmídová

Muglinov

 

4. ročník

4.A Pondělí

16.50 – 17.35

Eva Polášková

Hudební, č. 18

 

4.B Pondělí

14.35 – 15.20

Helena Šmídová

ZŠ Zelená

 

4.C Pátek

16.00 – 16.45

Helena Šmídová

Muglinov

 

4.D Středa

15.10 – 15.55

Kateřina Havránková

ZŠ PORG

 

5. ročník

5.A Čtvrtek

16.00 – 16.45

Eva Polášková

Hudební, č. 18

 

5.B Pondělí

14.35 – 15.20

Helena Šmídová

ZŠ Zelená

 

5.C Pátek

16.00 – 16.45

Helena Šmídová

Muglinov

 

5.D Středa

15.10 – 15.55

Kateřina Havránková

ZŠ PORG

 

SPEC příprava ke studiu

Středa

16.50 – 17.35

Martin Dytko

Hudební, č. 18

 

NoH pro II. stupeň 

Úterý

17.00 – 17.45

Martin Dytko

Hudební, č. 18

 

Středa

16.00 – 16.45

Martin Dytko

Hudební, č. 18

 

Konzultační hodiny

Pondělí 

17.40 – 18.25

Eva Polášková

Hudební, č.18

 

Čtvrtek

16.50 – 17. 35

 Eva Polášková

 Hudební, č.18

 

Čtvrtek

15.15 – 16.00

 Kateřina Havránková

 ZŠ PORG

 

 

Pátek

16.00 – 16.45

 Helena Šmídová

 Muglinov

 

                                                      

OSTRAVSKÝ DĚTSKÝ SBOR

 

 

 

 

Skřivánci

Středa

16.50 – 17.58  1,5 hod.

Eva Polášková

MŠ Gen. Janka

 

       

Slavíci 

Středa

15.15 – 16.45

 Eva Polášková

       

Kosi 

Úterý

15.30 – 17.00

 Eva Polášková

MŠ Gen. Janka

       

Hlavní sbor ALT *

Pondělí

16.30 – 17. 38 nebo 17.45 – 18. 53

 Jan Mlčoch

MŠ Gen. Janka

       

Hlavní sbor SOPRÁN *

Pondělí

16.30 – 17. 38 nebo 17.45 – 18. 53

 Jan Mlčoch

MŠ Gen. Janka

       

Hlavní sbor

Čtvrtek

17.10 – 18.40

 Jan Mlčoch

MŠ Gen. Janka

       

Chlapecký sbor

Úterý

17.05 – 17.50

Eva Polášková

MŠ Gen. Janka/ taneční sál 

       

Slavíci Matiční

Čtvrtek

13.00 – 14.35

 Eva Polášková

  ZŠ Matiční

       

 

TANEČNÍ OBOR

       

TP I A,B – 1.I.

Úterý

15.30 – 17.00

Barbora Druláková

 

 

MŠ Gen. Janka

       

TP I A,B - 2.I.

Středa

13.00 – 14.30

ZŠ Matiční

       

TP I B

Středa

15.00 – 15.45

MŠ Michálkovice

       

TP I B

Středa

16.45 – 17.30

MC Chaloupka

       

TP I A

Pátek

13.00 – 14.30

ZŠ Zelená

       

1.I. – 3.I.

Pondělí

13.00 – 14.30

ZŠ Zelená

       

1.I. – 3.I.

Čtvrtek

16.10 – 17.40

MŠ Gen. Janka

 

 

 

 

3.I. – 6.I. 

Pondělí

15.00 - 16.30

MŠ Gen. Janka

       

Čtvrtek

14.30 – 16.00

MŠ Gen. Janka

       

5.I. – 3.II.

 

Úterý

17.10 – 18.40

MŠ Gen. Janka

       

Čtvrtek

17.50 – 19.20

MŠ Gen. Janka

       

7.I. – 3.II.

Pondělí

16.40 – 18.10

MŠ Gen. Janka

       

Pátek

15.00 – 16.30

MŠ Gen. Janka

       

                                                      

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR

       

PS + 1.I. mladší

*

15.15 – 16.22

Ludmila Forétková

Sál Ludmilina

       

1.I starší – 1.II.

*

16.30 – 18.52

Ludmila Forétková

Sál Ludmilina

       

VÝTVARNÝ OBOR

PŘESNÉ SKUPINY ŽÁKŮ PODLE ROČNÍKŮ budou aktualizovány v září 2019

       

1 PS – 5/I

Úterý

13.40 – 16.05

Eva Pilařová

Muglinov 

       

3/I – 4/II

Úterý

16.10 – 18.35

Eva Pilařová

Muglinov 

       

2/I – 1/II

Čtvrtek

13.40 – 16.10

Eva Pilařová

Muglinov 

       

1 PS – 5/I

Pondělí

13.30 – 15.55

Klára Luxová

Muglinov 

       

1/I – 7/I 1/II – 4/II

Pondělí

16.00 – 18.25

Klára Luxová

Muglinov 

       

1 PS – 5/I

Úterý

14.35 – 17.00

Klára Luxová 

ZŠ Zelená

       

2/I – 3/I

Středa 

13.30 – 15.55

Klára Luxová

Muglinov 

       

1/I – 6/I 1/II

Středa

16.00 – 18.25

Klára Luxová

Muglinov 

       

1PS – 4/1

Čtvrtek

13.35 – 16.00

Klára Luxová 

ZŠ Zelená

       

1PS – 4/1

Pátek

13.35 – 16.00

Klára Luxová 

ZŠ Zelená

       

   

       

 

       

 

SOUBORY ZUŠ

       

Smíšený soubor

 pondělí

16.00 – 17.05 1,5 hod.

Lubomír Konečný

Sál Ludmilina

       

Akordeonový soubor AKORDIEM

 úterý

16.55 - 17.40

Kateřina Majerská

Sál Ludmilina

       

Komorní hra Konečný

pondělí 

17.10 – 17.55

Lubomír Konečný

Sál Ludmilina 

       

Komorní hra Konečný

čtvrtek 

16.00 – 17.40

Lubomír Konečný

Ludmilina č.9

       

Komorní hra Bezačinská

*

16.50 – 17.35

Olga Bezačinská

Muglinov

       

Komorní hra Majerská

čtvrtek

16.50 – 17.35

Kateřina Majerská

Ludmilina č.8

       

Komorní hra Davidová

*

16.00  - 16.45

Jana Davidová

Sál Hudební

       

Flétnový soubor

*

17.30 – 18.15

Zuzana Tomášková

Sál Ludmilina 

       

Smyčcový soubor

pondělí

16.00 – 16.45

Petr Grabovský

Ludmilina č.8

       

Kytarové soubory

 

*

=

Jan Gajdica

 

       

*

=

Jan Gajdica

 

 

 

 

 

*

=

Jindřich Schwarz

 

       

*

=

Michal Beseda

 

       

*

=

Michal Beseda

 

       

Kapely 

*

=

Igor Vašut

Ludmilina č.4

       

*

=

       

Bumbumband

*

=

Jakub Kupčík

Ludmilina č. 3

       

 

       

 

* Termíny výuky budou potvrzeny a upřesněny v prvním týdnu září 2019

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz