Rozvrh hodin kolektivní výuky ve školním roce 2018 19 | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

Rozvrh hodin kolektivní výuky ve školním roce 2018 19

ROZVRH HODIN KOLEKTIVNÍ VÝUKY VE ŠKOLNÍM ROCE 

2018/2019 

Předměty: PPS – Skřivánci, PHV, Nauka o hudbě, Nauka o hudbě pro II. stupeň

Ročník

Den

Čas

Učitel

Učebna

PSS - Skřivánci

Čtvrtek

13.00 – 13.45

Eva Polášková

 

ZŠ Matiční 5

Středa

16.15 – 17.00

MŠ Gen. Janka

Pondělí

15.30 – 16.15

Aneta Šoborová

MŠ Na Jízdárně

Středa

16.00 – 16.45

Kateřina Majerská

MC Chaloupka

Středa

14.15 – 15.00

Kateřina Majerská

MŠ Michálkovice

PHV

Úterý

15.10 – 15.55

Eva Polášková

Hudební, č. 18

PHV Zelená

Úterý

13.40 – 14.25

Veronika Bílková

ZŠ Zelená

PHV Porg

Středa

14.00 – 14.45

Eva Polášková

ZŠ PORG

1. ročník

1.A Pondělí 

16.00 – 16.45

Eva Polášková

Hudební, č. 18

1.B Pátek

14.20 – 15.05

 

1.C Úterý

13.40 – 14.25

Veronika Bílková

ZŠ Zelená

1.D Středa

14.00 – 14.45

Eva Polášková 

ZŠ PORG

1.E Středa

15.00 – 15.45

Veronika Bílková

Muglinov

2. ročník

2.A Pondělí

14.20 – 15.05

Eva Polášková

Hudební, č. 18

2.B Pátek

15.10 – 15.55

 

Hudební, č. 18

2.C Úterý

13.40 – 14.25

Veronika Bílková

ZŠ Zelená

2.D Středa

07.45 – 08.30

Eva Polášková

ZŠ PORG

2.E Středa

15.00 – 15.45

Veronika Bílková

Muglinov

3. ročník

3.A Pondělí

15.10 – 15.55

Eva Polášková

Hudební, č. 18

3.B Úterý

14.20 – 15.05

 

Hudební, č. 18

3.C Úterý

14.35 – 15.20

Veronika Bílková

ZŠ Zelená

3.D Středa

07.45 – 08.30

Eva Polášková

ZŠ PORG

3.E Středa

15.50 – 16.35

Veronika Bílková

Muglinov

4. ročník

4.A Pondělí

16.50 – 17.35

Eva Polášková

Hudební, č. 18

4.B Úterý

14.35 – 15.20

Veronika Bílková

ZŠ Zelená

4.C Středa

15.50 – 16.35

Veronika Bílková

Muglinov

4.D Středa

07.45 – 08.30

Eva Polášková

ZŠ PORG

5. ročník

5.A Úterý

16.50 – 17.35

Eva Polášková

Hudební, č. 18

5.B Úterý

14.35 – 15.20

Veronika Bílková

ZŠ Zelená

5.C Středa

15.50 – 17.35

Veronika Bílková

Muglinov

5.D Středa

07.45 – 08.30

Eva Polášková

ZŠ PORG

SPEC příprava ke studiu

Úterý

16.00 – 16.45

Eva Polášková

Hudební, č. 18

 NoH pro II. stupeň

Středa

16.00 – 16.45

Martin Dytko

Hudební, č. 18

Konzultační hodiny

Pondělí

17.40 – 18.25

Eva Polášková

Hudební, č.18

Pátek

07.45 – 08.30

Eva Polášková

ZŠ PORG

Pátek

16.00 - 16.45

 Eva Polášková

 Hudební, č.18

                                                     

OSTRAVSKÝ DĚTSKÝ SBOR

 

 

 

 

Skřivánci

Středa

16.15 – 17.00

Eva Polášková

MŠ Gen. Janka

 

Slavíci

Čtvrtek

15.30 – 17.00

 Eva Polášková

Kosi

Úterý

15.45 – 17.15

  Jan Mlčoch

MŠ Gen. Janka

Hlavní sbor ALT

Středa 

17.25 – 18.30

 Jan Mlčoch

 

Hlavní sbor SOPRÁN

Úterý 

17.25 – 18.30

 Jan Mlčoch

 

Hlavní sbor

Čtvrtek

17.10 – 18.40

 Jan Mlčoch

 

Chlapecký sbor

Středa

17.10 – 17.55

Eva Polášková

MŠ Gen. Janka/ taneční sál 

Slavíci

Čtvrtek

13.00 – 14.35

 Eva Polášková

  ZŠ Matiční

 

TANEČNÍ OBOR

TP IA – 2.I.

Úterý

15.30 – 17.00

Eva Křenková

 

 

MŠ Gen. Janka

TP I A,B + 1.I.

Středa

13.00 – 14.30

ZŠ Matiční

TP I B

Středa

15.00 – 15.45

MŠ Michálkovice

 

Středa

16.45 – 17.30

MC Chaloupka

TP I A

Pátek

13.00 – 14.30

ZŠ Zelená

1.I. – 3.I.

Pondělí

13.00 – 14.30

ZŠ Zelená

3.I. – 5.I.

Pondělí

15.00 - 16.30

MŠ Gen. Janka

Čtvrtek

14.15 - 15.20

MŠ Gen. Janka

5.I. – 6.I.

 

Úterý

17.05 – 18.35

MŠ Gen. Janka

Čtvrtek

15.30 – 17.00

MŠ Gen. Janka

6.I. – II.II.

Pondělí

16.35 – 18.05

MŠ Gen. Janka

Čtvrtek

17.10 - 18.40

MŠ Gen. Janka

                                                     

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR

PS + 1.I. mladší

Čtvrtek

15.15 – 16.22

Ludmila Forétková

Sál Ludmilina

1.I starší – 1.II.

Čtvrtek

16.30 – 18.52

Ludmila Forétková

Sál Ludmilina

VÝTVARNÝ OBOR

PŘESNÉ SKUPINY ŽÁKŮ PODLE ROČNÍKŮ jsou nyní aktualizovány

1 PS – 5/I

Úterý

13.40 – 16.05

Eva Pilařová

Muglinov

3/I – 4/II

Úterý

16.10 – 18.35

Eva Pilařová

Muglinov

2/I – 1/II

Čtvrtek

13.45 – 16.15

Eva Pilařová

Muglinov

1 PS – 5/I

Pondělí

13.30 – 15.55

Klára Luxová

Muglinov

1/I – 7/I 1/II – 4/II

Pondělí

16.00 – 18.25

Klára Luxová

Muglinov

1 PS – 5/I

Úterý

14.35 – 17.00

Klára Luxová

ZŠ Zelená

2/I – 3/I

Středa

13.30 – 15.55

Klára Luxová

Muglinov

1/I – 6/I 1/II

Středa

16.00 – 18.25

Klára Luxová

Muglinov

1PS – 4/1

Čtvrtek

13.35 – 16.00

Klára Luxová

ZŠ Zelená

1PS – 4/1

Pátek

13.35 – 16.00

Klára Luxová

ZŠ Zelená

 

 

 

 

 

 

SOUBORY ZUŠ

Smíšený soubor

 pondělí

16.00 – 16.45

Lubomír Konečný

Sál Ludmilina

Akordeonový soubor AKORDIEM

 úterý

16.55- 17.40

Kateřina Majerská

Sál Ludmilina

Komorní hra Konečný

pondělí

16.55 – 17.40

Lubomír Konečný

Sál Ludmilina

Komorní hra Konečný

čtvrtek

16.00 – 17.40

Lubomír Konečný

Ludmilina č.9

Komorní hra Bezačinská

čtvrtek

16.50 – 17.35

Olga Bezačinská

--

Komorní hra Majerská

čtvrtek

16.50 – 17.35

Kateřina Majerská

Ludmilina č.8

Komorní hra Davidová

středa

16.00  - 16.45

Jana Davidová

Sál Hudební

Komorní hra Ožana

středa

16.50 – 17.35

Jaroslav Ožana

Ludmilina č.3

Flétnový soubor

středa

17.30 – 18.15

Zuzana Tomášková

Sál Ludmilina

Smyčcový soubor

pondělí

16.00 – 16.45

Petr Grabovský

Ludmilina č.8

Kytarové soubory

 

 

=

Jan Gajdica

 

 

=

Jan Gajdica

 

 

=

Michal Beseda

 

 

=

Michal Beseda

 

Kapely

 

=

Igor Vašut

Ludmilina č.4

 

=

Bumbumband

 

=

Jakub Kupčík

Ludmilina č. 3

 

 

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz