Rozvrh hodin kolektivní výuky ve školním roce 2017/2018 | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

Rozvrh hodin kolektivní výuky ve školním roce 2017/2018

ROZVRH HODIN KOLEKTIVNÍ VÝUKY VE ŠKOLNÍM ROCE 

2017/2018 

Předměty: PPS – Skřivánci, PHV, Nauka o hudbě

Ročník

Den

Čas

Učitel

Učebna

PSS - Skřivánci

Čtvrtek

13.00 – 13.45

13.00 - 14.30*

Daniela Střílková

 

ZŠ Matiční 5

Středa

16.30 – 17.15

MŠ Gen. Janka

Pondělí

15.30 – 16.15

Aneta Šoborová

MŠ Na Jízdárně

Středa

17.00 – 17.45

Hana Čašová

MC Chaloupka

Úterý

14.20 – 15.05

Eva Polášková

MŠ Michálkovice

PHV

Úterý

16.00 – 16.45

Eva Polášková

Hudební, č. 18

PHV Zelená

Úterý

13.40 – 14.25

Veronika Bílková

ZŠ Zelená

PHV Porg

Středa

13.15 – 14.00

Eva Polášková

Gymnázium Porg

1. ročník

1.A Pondělí 

16.00 – 16.45

Eva Polášková

Hudební, č. 18

1.B Čtvrtek

15.10 – 15.55

 

1.C Úterý

13.40 – 14.25

Veronika Bílková

ZŠ Zelená

1.D Středa

14.05 - 14.50

Eva Polášková 

Gymnázium Porg

1.E Středa

15.00 – 15.45

Veronika Bílková

Muglinov

2. ročník

2.A Pondělí

14.20 – 15.05

Eva Polášková

Hudební, č. 18

2.B Pátek

15.10 – 15.55

 

Hudební, č. 18

2.C Úterý

13.40 – 14.25

Veronika Bílková

ZŠ Zelená

2.D Čtvrtek

07.45 – 08.30

Eva Polášková

Gymnázium Porg

2.E Středa

15.00 – 15.45

Veronika Bílková

Muglinov

3. ročník

3.A Pondělí

15.10 – 15.55

Eva Polášková

Hudební, č. 18

3.B Čtvrtek

14.20 – 15.05

 

Hudební, č. 18

3.C Úterý

14.35 – 15.20

Veronika Bílková

ZŠ Zelená

3.D Středa

07.45 – 08.30

Eva Polášková

Gymnázium Porg

3.E Středa

15.50 – 16.35

Veronika Bílková

Muglinov

4. ročník

4.A Pondělí

16.50 – 17.35

Eva Polášková

Hudební, č. 18

4.B Úterý

14.35 – 15.20

Veronika Bílková

ZŠ Zelená

4.C Středa

15.50 – 16.35

Veronika Bílková

Muglinov

4.D Středa

07.45 – 08.30

Eva Polášková

Gymnázium Porg

5. ročník

5.A Čtvrtek

16.00 – 16.45

Eva Polášková

Hudební, č. 18

5.B Úterý

14.35 – 15.20

Veronika Bílková

ZŠ Zelená

5.C Středa

15.50 – 16.35

Veronika Bílková

Muglinov

SPEC příprava ke studiu

Úterý

16.50 – 17.35

Eva Polášková

Hudební, č. 18

Konzultační hodiny

Pátek

07.45 – 08.30

Eva Polášková

Gymnázium Porg

Pátek

14.20 - 15.05

Eva Polášková

Hudební, č.18

Pátek

16.00 - 16.45

                                                     

OSTRAVSKÝ DĚTSKÝ SBOR

Skřivánci

Středa

16.30 – 17.15

Daniela Střílková

 

MŠ Gen. Janka

 

Slavíci

Čtvrtek

15.30 – 17.00

Kosi

Úterý

15.45 – 17.15

Hlavní sbor ALT

Středa 

17.25 – 18.30

 

 

Hlavní sbor SOPRÁN

Úterý 

17.25 – 18.30

 

 

Hlavní sbor

Čtvrtek

17.10 – 18.40

 

 

 

TANEČNÍ OBOR

TP IA + 1.r.

Pondělí

13.00 – 14.35

Eva Křenková

ZŠ Zelená

TP I B

Středa

15.00 – 15.45

MŠ Michálkovice

 

Středa

16.15 – 17.00

MC Chaloupka

TP IA + 1.r.

Úterý

15.55 – 17.30

MŠ Gen. Janka

TP IA + TP IB + 1.r.+ 2.r.

Středa

13.00 – 14.35

 

ZŠ Matiční

2. + 3. + 4. ročník

Pondělí

 15.00 - 16.35

 

MŠ Gen. Janka

Čtvrtek

14.15 - 15.25

MŠ Gen. Janka

4. + 5. + 6. ročník

 

Úterý

14.15 – 15.50

MŠ Gen. Janka

Čtvrtek

15.30 – 17.05

MŠ Gen. Janka

7. ročník + I.r. II.st

Úterý

17.35 – 19.10

MŠ Gen. Janka

Čtvrtek

17.20 - 18.45

MŠ Gen. Janka

                                                     

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR

PS + 1. ročník

Čtvrtek

15.15 – 16.22

Ludmila Forétková

Sál Ludmilina

1.+2.+3.+4.ročník

Čtvrtek

16.30 – 18.22

Ludmila Forétková

Sál Ludmilina

 

VÝTVARNÝ OBOR

1 PS – 5/I

Úterý

13.40 – 16.10

Eva Pilařová

Muglinov

3/I – 4/II

Úterý

16.10 – 18.35

Eva Pilařová

Muglinov

2/I – 1/II

Čtvrtek

13.40 – 16.10

Eva Pilařová

Muglinov

1 PS – 5/I

Pondělí

13.30 – 15.55

Klára Luxová

Muglinov

1/I – 7/I 1/II – 4/II

Pondělí

16.00 – 18.25

Klára Luxová

Muglinov

1 PS – 5/I

Úterý

14.35 – 17.00

Klára Luxová

ZŠ Zelená

2/I – 3/I

Středa

13.30 – 15.55

Klára Luxová

Muglinov

1/I – 6/I 1/II

Středa

16.00 – 18.25

Klára Luxová

Muglinov

1PS – 4/1

Čtvrtek

13.30 – 15.55

Klára Luxová

ZŠ Zelená

1PS – 4/1

Pátek

13.30 – 15.55

Klára Luxová

ZŠ Zelená

 

 

 

SOUBORY ZUŠ

Smíšený soubor

 pondělí

 16.00 – 16.45

Martin Adamus

Sál Ludmilina

Soubor p. Majerské

 úterý

 16.55 – 17.40

Kateřina Majerská

Sál Ludmilina

Flétnový soubor

 středa

 17.20 – 18.35

Zuzana Tomášková

Sál Ludmilina

Kytarové soubory

 

 středa

 17.10 – 17.55

Jan Gajdica

Ludmilina č. 15

 čtvrtek

 17.40 – 18.25

Jan Gajdica

Ludmilina č. 4

 pátek

15.15 – 16.00

Michal Beseda

Sál Ludmilina

 pátek

16.10 – 16.55

Michal Beseda

Sál Ludmilina

Kapely

 středa

18.10 – 19.40

Igor Vašut

Ludmilina č.4

 

 

Bumbumband

 úterý

 17.00 – 17.45

Jakub Kupčík

Ludmilina č. 3

 

 

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz