Magnolia | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

Magnolia

Kapela MAGNOLIA je soubor bývalých absolventů naší ZUŠ a takto se i prezentuje na veřejnosti.

Do repertoáru patří jednak náročnější písničky přejaté od jiných autorů světové rockové a popové tvorby, ale dnes už taky řada vlastních písniček. Webové stránky souboru naleznete zde.

Magnolia koncertovala už na všech klubových scénach v Ostravě, ale vystupuje i v okolních městech. Má za sebou natáčení v Českém rozhlase Ostrava, živé vystoupení v České televizi Ostrava v pořadu Dobré ráno, vystoupení v rozhlasovém pořadu Harenda a další...

V září 2008 byla kapela Magnolia přizvána jako host večera do klubu Hudební Bazar u příležitosti udělení prestižních cen Hudebního bazaru např.: Zlatě Holušové za propagaci Ostravy a festival Colours of Ostrava a Igorovi Vašutovi za práci s hudební mládeži ... atd..

V kapele Magnolia v současné doběvystupují: Tereza Vašutová - zpěv, Jana Pracuchová - zpěv, kytara, Gabriela Schönová - zpěv a keyboard, Dana Kovalská - basa, Igor Vašut - bicí j.h., Ondra Dlouhý - el. Kytara

beznazvubeznazvubeznazvubeznazvubeznazvubeznazvu

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz