Zahájení naší koncertní sezóny se vyvedlo | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

Zahájení naší koncertní sezóny se vyvedlo

V pondělí 18. listopadu 2019 se v sále naší školy uskutečnil první žákovský koncert tohoto školního roku. Celý hudební večer byl velmi pěkným úvodem do sezóny uměleckých akcí pořádaných kolektivem pedagogů a žáků ZUŠ Eduarda Marhuly v Ostravě. Zároveň byl oslavou a připomenutím 30. výročí sametové revoluce. Zapojil se i výtvarný obor, který během koncertu prezentoval práce svých žáků právě k tomuto tématu.

 

V rámci programu se představili žáci klavírního, pěveckého a dechového oddělení v různých věkových kategoriích. Vedle zkušených matadorů soutěží a stálic našeho „Marhulovského pódia“ z řad staršího žactva, se představili také začínající studenti hudebního oboru, kteří si koncertní pódium teprve podmaňují, a kteří posluchače potěšili svými milými výkony. Jako vždy měli návštěvníci koncertu možnost slyšet skladby různých stylů a žánrů, které vytvořily příjemnou atmosféru celého setkání. Také průvodní slovo Mgr. Kateřiny Havránkové bylo citlivě vedeno a u posluchačů si našlo svůj ohlas.

Všem žákům, pedagogům, korepetitorům, organizátorům a samotným posluchačům patří náš dík za mimořádně vydařený koncert.

Brzy zase na slyšenou !!!

 

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz