Ústřední kolo Hra na akordeon | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

Ústřední kolo Hra na akordeon

ÚSPĚCH NAŠÍ ŽÁKYNĚ

V pátek 10. května 2019 10.30h bylo zahájeno Ústřední kolo soutěže ZUŠ v sólové hře na akordeon, v prostorách SOUE v Plzni. Třídenní soutěž probíhala souběžně ve dvou sálech, v malém a ve velkém společenském sále. Dvě poroty měly nelehkou úlohu, úroveň výkonů soutěžících ve všech kategoriích byla vysoká a repertoár velice náročný. U soutěžících převažovaly nástroje světové italské zn. PIGINI. Tato světová firma prezentovala v předsálí velkého společenského sálu nejnovější nástroje, s možností zahrát si a vyzkoušet také hru na místě. V předsálí také probíhal prodej notového materiálu současných skladeb pro akordeon.

 

Naši školu velmi úspěšně reprezentovala žákyně

ze třídy p. uč. KATEŘINY MAJERSKÉ,

VERONIKA KLINGEROVÁ v 6. kategorii, ve které

soutěžilo 16 žáků a získala krásné 2. místo!!!!!

 

Paní učitelce a Veronice Klingerové

MOC GRATULUJEME!!!

A přejeme hodně dalších úspěchů!!

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz