Objektiv 2018 | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

Objektiv 2018

Výtvarný obor má krajské vítěze

 V I. ročníku krajského kola soutěže v technických dovednostech žáků základních a středních škol Moravskoslezského kraje, který zaštítilo  a finančně podpořilo Statutární město Ostrava v rámci dotačního titulu v oblasti vzdělávání a talentmanagementu pro rok 2018 a 1.čtvrtletí roku 2019, se stala vítězkou v kategorii B  jedenáctiletá žákyně výtvarného oboru Kateřina Jeřábková,která zapůsobila na odbornou porotu s její neobvykle zajímavou a krásnou  fotografií s názvem „Život“.

 

 

Nádherné 2.místo získala v kategorii C v soutěžní kategorii  Řemeslná tvorba žákyně Marie Bednářová, která upoutala svým ojedinělým ztvárněním hudebních nástrojů ze dřeva.

 

 

 

 

Dne 16.1.2019 byl po slavnostním předání cenných dárků
a diplomů pro vítěze a všechny  soutěžící žáky z Moravskoslezského kraje připraven bohatý program ve Středisku volného času Ostrava – workshoppy,dílny, kreativní tvorba s umělci , besedy s profesionály a dokonce návštěva vysokých pec í,Bolt Tower a Nový svět techniky v Dolní oblasti Vítkovic.

 

 

 

Děkujeme našim žákyním i  jejím učitelkám, Mgr. Evě Pilařové a Mgr. Kláře Luxové, které je do této nově vyhlášené krajské soutěže připravovaly.

 

 

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz