Jesienka 2018 | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

Jesienka 2018

Celostátní pěvecká soutěž populární a autorské písně Jesienka v Prievidzi.

Žáci našeho pěveckého oddělení v oboru populární zpěv, ze třídy Mgr.art.Oľgy Bezačinské ArtD, opět bodovali na Slovensku!

V celostátní soutěží populární a autorské písně Jesienka v Prievidzi, s mezinárodní účastí, obstáli v konkurenci velkého množství soutěžících a přinesli krásná ocenění. 

Klára Bačíková získala po postupu do finále krásné STŘÍBRNÉ pásmo a Veronika Kuchařová získala pásmo BRONZOVÉ. Gratulujeme!!! 

 

Klára Bačíková 

 

Veronika Kuchařová 

Populární zpěv je na Slovensku mezi dětmi a mládeží velmi oblíbený, o čem vždy svědčí i velká účast v různých soutěžích populárního zpěvu. Úroveň pěveckých výkonů je každým rokem vyšší, o to víc nás těší, že žáci našeho pěveckého oddělení obstáli i v tak velké konkurenci.

Předsedou poroty byl Peter Cmorík, vítěz slovenské Superstar. Jeho vystoupení v závěru soutěže vytvořilo nejen skvělou atmosféru, ale mnohé zároveň motivovalo a dodalo soutěžícím chuť na sobě dál pracovat.

Video ukázka z vystoupení Petra Cmoríka

 

Zasloužená odměna na cestě zpátky po vyčerpávajícím, ale úspěšném dnu :-) 

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz