Talenty regionu | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

Talenty regionu

24.5.2018

HAPPENING ZUŠ OPEN 2018

V  330 městech po celé České republice probíhal ve čtvrtek 24. května 2018 2. ročník happeningu Základních uměleckých škol  ZUŠ OPEN.

Do této nové a krásné akce se zapojilo více než 400 škol z celé naší země. Nadační fond Magdaleny Kožené ve spolupráci s Asociací základních uměleckých škol dokázal během krátké doby vytvořit a zorganizovat v rámci celé republiky opravdu nádhernou akci.

Koncert úspěšných žáků ZUŠ moravskoslezského kraje, který se pod názvem TALENTY REGIONU koná každoročně na Janáčkově konzervatoři v Ostravě, byl i letos součástí celostátního happeningu ZUŠ. Naše školu velmi úspěšně reprezentoval klavírista ŠIMON ZAJAC,  letošní absolvent ze třídy Liany Svobodové, který se představil v prvním bloku hudebního setkání.

Děkujeme Šimonovi i jeho paní učitelce Lianě Svobodové za vynikající reprezentaci a přejeme hodně zdaru do další tvořivé práce.        

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz