Múziáda 2017 | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

Múziáda 2017

FESTIVAL ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

Probíhá již několik let v  době vrcholícího školního roku a je to vskutku nádherná přehlídka umělecké činnosti našich škol.

Letošní ročník Múziády se koná od 27. 5. do 21.6. 2017.

V rámci tohoto festivalu proběhl v sobotu 27. května 2017 DEN DĚTÍ S MÚZAMI NA KAROLÍNĚ.

Všichni, kteří se na Karolínu přišli podívat, povzbudit své děti nebo se jenom tak zastavili na chvíli v průběhu poslední májové soboty, určitě nelitovali. O radost z krásné hudby a tance se tu s návštěvníky této první festivalové akce přijelo podělit téměř 4 stovky účinkujících ze ZUŠ z celého moravskoslezského kraje. Jejich pestrá a hodnotná vystoupení se setkávala s velkým ohlasem publika a srdečný potlesk zněl Karolínou až do pozdního odpoledne.

Také naše škola byla v tomto obsáhlém hudebně-tanečním maratonu zastoupena.

Flétnový soubor pod vedením MgA. Martiny Fischerové, kapela Coincidence pod vedením Petra Vitáska   i  tanečníci ze třídy Mgr. Evy Křenkové patřili k ozdobám v programu na Karolíně. Děkujeme všem, kteří si udělali čas a přijeli se s námi podělit o všechnu tu radost z hudby a pohybu. Den dětí s múzami na Karolíně stál opravdu za to!

 

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz