Přehlídka PS | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

Přehlídka PS

21.2.2017

Dne 21. února proběhla každoroční přehlídka žáků přípravného studia hudebních oborů Základní umělecké školy Eduarda Marhuly v Ostravě. Příjemně prožitý čas, atmosféru a krásné výkony předvedli začínající umělci.

 Pestrost a barevnost koncertu zavedla posluchače zpět do světa říkadel, lidových písní a dětských her. Vedle zmíněných písní se také obecenstvo mohlo těšit z drobnějších skladeb současných skladatelů Ilji Hurníka, či Jaroslava Kvapila. Představili se žáci z různých hudebních sekcí, klavírního, smyčcového, pěveckého i dechového oddělení. Zazněly tóny zobcových fléten, kytar, klavíru, keyboardu, ale také houslí a violoncell. Vystoupení našich začínajících virtuózů bylo odměněno velkým zaslouženým potleskem i sladkou odměnou.

 

Po celou dobu koncertu panovala uvolněná a pohodová atmosféra, která byla nápomocná vystupujícím žákům i pedagogům v uvedení krásných výkonů. Děkujeme všem za krásný hudební podvečer! 

Více fotografií naleznete :

ZDE

 

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz