PORG | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

PORG

...

Ve čtvrtek 26.ledna rozezněly tóny hudby v podání našich žáků krásné prostory auly Gymnázia Porg Ostrava. Tradiční zimní koncert připravili jako každoročně učitelé a žáci hudebního oboru, kteří navštěvují výuku v ZUŠ na pobočném pracovišti Základní školy a gymnázia Porg v Ostravě.


Úvod koncertu patřil nejmladším a začínajícím žákům, kteří přestože si na koncertní pódia teprve zvykají, předvedli krásné výkony toho, co se za první půlrok studia naučili a byli za své vystoupení náležitě odměněni vřelým potleskem všech posluchačů. Dále se během koncertu představily jednotlivé nástroje a obory, jež jsou zde vyučovány. Posluchači měli možnost slyšet rozličné hudební styly a žánry od baroka až po současnost v podání zpěváků, hráčů na flétnu, housle, kytaru a klavír. Během kocertu zaznělo také množství skladeb komorní hry či pěvecké duo. Celý koncert proběhl ve velmi pohodové atmosféře a již teď se těšíme na další hudební setkání, které proběhne v květnu tohoto roku.


Děkujeme všem pedagogům, účinkujícím a korepetitorům za přípravu krásného
hudebního zážitku.

 

 

 

 

 

 

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz